Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Петренко А.С. Прогноз курсу акцій Cisco Systems
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
31-10-2022, 23:42

Петренко А.С. Прогноз курсу акцій Cisco Systems

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Петренко А.С.
ЛНУ імені Івана Франка, ЕКФ-43с


Про Cisco Systems. Cisco Systems ― найбільша транснаціональна компанія, яка веде свою діяльність в сфері інформаційних технологій, телекомунікаційного обладнання і обчислювальної техніки. Корпорація пропонує повний спектр рішень мережами. Сьогодні вона має свою частку в кожному мережевому секторі, з'являється у всіх нових напрямках. Емітенту відведена роль лідера в області високих технологій.
Акції Cisco включаються до інвестиційних портфелів, використовуються вони і для активної торгівлі. Цінні папери емітента включені в розрахунок багатьох біржових індексів.
Сфера діяльності. Головні продукти і технології корпорації:
1. Інфраструктурні платформи ― комутатори, маршрутизатори, продукція для центрів обробки даних і бездротових мереж. Їхні потужності разом надають мережеві можливості, передачу та зберігання інформації.
2. Додатки ― пропозиції, пов'язані з ПО. У них застосовуються різні платформи: головні мережеві, центрів обробки даних.
3. Безпека. Сюди входять інноваційні продукти з уніфікованим управлінням погрозами, для захисту від них. Компанія пропонує продукти для безпеки мережі, хмар і електронної пошти, управління ідентифікацією та доступом.
4. Інші продукти ― відеотехнології, архітектури для трансформації бізнесу тощо.
Корпорація також пропонує техпідтримку і розширені послуги. Вона обслуговує підприємства різних розмірів, держустанови, уряду та ін. Компанія продає свої продукти і послуги безпосередньо і через посередників. В її підрозділах активно ведеться розробка інноваційного ПО.
Чинники. На курс акцій даної компанії впливає значна кількість чинників, з яких я досліджувала наступні:
o фінансові результати;
o попит на продукцію;
o виконання прогнозів попередніх періодів;
o прогнози на майбутній період;
o сезонність в технічному аналізі.
Аналіз чинників. Cisco завершила 2022 фінансовий рік із доходом у 13,1 мільярда доларів США, що не змінилося в порівнянні з минулим роком, а чистий прибуток склав 51,6 мільярда доларів США, що на 3% більше, ніж у минулому році. Результати 4 кварталу 2022 фінансового року: дохід $13,1 млрд, чистий прибуток $3,0 млрд (що на 6% більше у порівнянні з тим самим періодом попереднього року).
Замовлення продуктів за весь рік і відставання досягають рекордного рівня, що свідчить про високий попит на інновації компанії.
Варто зазначити, що 12.05.2021 року експерти прогнозували, що виторг у 2022-му збільшиться на 6%.
Прогнози на 1 квартал 2023 фінансового року: дохід – зростання від 2% до 4% за рік; прибуток на акцію – GAAP: $0,64–$0,68, не-GAAP: від $0,82 до $0,84. Аналітики вважають, що акції «Циско» недооцінені ринком за форвардним коефіцієнтом P E. Інвестори ще не визнали ефективність трансформації Cisco в компанію, яка демонструвала б стабільний дохід.
Використовуючи по прогнозуванні метод технічного аналізу можна виявити цікаву закономірність – в період з кінця жовтня до початку січня за останні роки (з 2019 по 2022) акції компанії зростають в ціні.
Висновки. Враховуючи все вищенаведене, я вважаю, що ринкова ціна акцій Cisco Systems станом на 01.12.2022 буде коливатись в межах $47,10–$50,64.

Посилання: Cisco Systems, Прогноз курсу акцій

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
Май 2022 (25)
^