Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Богацька О. Прогноз курсу акцій «Донбасенерго» на 1 грудня 2011року
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
31-10-2011, 23:50

Богацька О. Прогноз курсу акцій «Донбасенерго» на 1 грудня 2011року

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Прогноз курсу акцій «Донбасенерго» на 1грудня 2011року

Сумарна потужність електростанцій ПАТ «Донбасенерго» - 3450 МВт. Це велика енергогенеруюча компанія Україна. На електростанціях компанії встановлено обладнання одиничною потужністю від 80 до 800 МВт.
Електростанції і додатково обслуговуючі структурні одиниці призначені для виробництва електроенергії і тепла для власних потреб населення, для виконання налагоджувальних і ремонтних робіт, виконання проектних і науково - дослідних робіт для потреб енергопідприємств. У 2003 році електростанції ПАТ «Донбасенерго» виробили 8365,3 млн. кВтг. електроенергії і відпустили на Оптовий ринок електроенергії України 7535,2. млн. кВтг. електроенергії, що становить 5.5% від загального відпуску електроенергії всіма генеруючими компаніями Україні.

Компанія реалізує свої акції на торгових біржах, зокрема, в Україні компанія виходить на ринок ПФТС та Української біржі. Згідно номенклатури Reuters акція присвоєний код DOEN.UAX, згідно Blumberg – DOEN UK. На УБ компанія реалізує свої акції за середньою ціною в 25 UAH.

Аналізуючи графік, на сайті Української біржі можна стверджувати що біржова ціна акцій на фондовому ринку зростає. За календарний місяць біржова ціна акцій зросла з 25,23 грн до 27,90 грн, щоправда, в продовж місяця спостерігалось падіння курсу акцій,і лише за останній тиждень ціна акцій вернулась до початкової.

На мою думку, ціна акції перебуватиме в діапазоні від 22,97 – 27,98
Прогнозований курс акцій наведено на графіку:
Богацька О. Прогноз курсу акцій «Донбасенерго» на 1 грудня 2011року

Посилання: біржа, прогноз, Донбасенерго

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^