Стратегічні орієнтири » Прогноз libor » Левкіна Я. Прогноз курсу біткоїна
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
31-10-2022, 23:56

Левкіна Я. Прогноз курсу біткоїна

Категорія: Прогноз libor

Левкіна Ярина
ЕКФ-42с
Львівський національний університет імені Івана Франка


Валютний ринок демонструє підвищену волатильність, отже інвестори будуть стурбовані долею євро, фунта та цінами на нафту та метали. Крім того є залежність руху цін на крипторинці та новин із США хоч і зберігається, але ринок став менш сприйнятливим до змін. Напевно, можна сказати, що підвищення ставки Федеральної резервної системи(ФРС)США до кінця року всі вже розуміють і врахували в минулому падінні цін до поточних підтримок. Але, якщо говорити про важливі новини, саме ця подія зберігається лідером.
На відміну від традиційних інвестицій, таких як акції компаній, де динаміка цін може залежати від ефективності бізнесу, біткойн не має базового активу. Це означає, що рух його ціни ґрунтується виключно на припущеннях інвесторів про те, чи вона зростатиме чи падатиме в майбутньому. Відбулися кілька інцидентів, через які ціна коливалася останнім часом, і ці новини впливатимуть на котирування в майбутньому.
Позитивні:
-у березні цього року президент Джо Байден видав розпорядження, спрямоване на координацію дій уряду США щодо регулювання цифрових активів. У той час як багато шанувальників криптовалют вважають, що регулювання є поганим, деякі вважають, що цей новий указ може допомогти в розвитку цифрових активів, таких як CBDC, для забезпечення належного захисту споживачів.
-Федеральна резервна система США розглядає можливість запуску власної "цифрової валюти центрального банку" (CBDC).
Негативні:
- у червні 2022 року Celsius Network, велика американська компанія з кредитування криптовалюти, заморозила зняття коштів та перекази, пославшись на "екстремальні" умови. Для ринку загалом ця подія ще позначиться слабкістю.
- у червні 2022 року Binance, одна з найбільших у світі криптовалютних бірж, призупинила виведення біткойнів, а головний виконавчий директор Чанпен Чжао звинуватив "завислу транзакцію", що викликала відставання.
Ці події і стали причиною падіння курсу біткоїна.
Базуючись на аналізі графіків, обсягів торгівлі та загальних настроях трейдерів, можна зробити висновок, що ціна біткоїну зовсім скоро досягне позначки $40 000 або вище. Розриви в графіку цінових коливань біткоїна (вгору-вниз) поступово скорочуються, що зазвичай свідчить про те, що криптовалюта піде в ріст — не стрімко, але впевнено.
На ціну криптовалюти впливають такі економічні фактори, як наявність / відсутність попиту та пропозиції, громадська думка, кількість та взаємозв’язок конкуруючих криптовалют, ситуація на ринку, війна, інфляція та інші серйозні процеси в країнах дефіцит тощо.
Аналізуючи всі ці фактори, мій прогноз станом на 1 грудня 2022 року виглядатиме- 30 333 доларів.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
Май 2022 (25)
^