Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Баб'як І. Прогнозування курсу акцій "Дніпроенерго"
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 2005
  • Автор: jerunka
  • Дата: 1-11-2011, 00:36
 (голосов: 0)
1-11-2011, 00:36

Баб'як І. Прогнозування курсу акцій "Дніпроенерго"

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Прогнозування курсу акцій "Дніпроенерго"

ПуАТ «Дніпроенерго» є одним з провідних українських виробників електроенергії та тепла.
На сьогоднішній день ПАТ «Дніпроенерго» - компанія-лідер серед п'яти теплових енергогенеруючих компаній країни.

Її встановлена потужність становить 8185 МВт, що складає 16% від загальної потужності електростанцій України. На її частку припадає 8,9% від загального обсягу виробленої в державі електроенергії. Питомі витрати палива на виробництво 1 кВт / год електроенергії є одними з найнижчих в Україні.
Чисельність персоналу компанії нараховує близько 8671 чоловік.

Пріоритетними стратегічними напрямами розвитку ПуАТ «Дніпроенерго» є
 Підтримка прийнятного стану наявного устаткування (нині реконструюються енергоблоки № 3 Криворізької ТЕС та № 9 Придніпровської ТЕС, виконується ремонт обладнання);
 Будівництво нових економічних і «чистих» енергоблоків та об'єктів інфраструктури (розглядаються альтернативні варіанти будівництва ПГУ, блоків з котлами ЦКШ, ССКД та інші);
 Реалізація проектів спрямованих на охорону навколишнього середовища (зараз проводиться реконструкція електрофільтрів блоку № 3 Криворізької ТЕС із застосуванням комбінованої електронно-іонної технології та електрофільтрів блоку № 11 Придніпровської ТЕС за технологією компанії «Альстом», впровадження сіркоочищення із застосуванням кріомагнітної сепарації на блоці № 9 Придніпровської ТЕС, впровадження систем екологічного моніторингу на енергоблоках і пристрій рибозахисту на всіх ТЕС, забезпечення складування золошлакових відходів з мінімальною шкодою для навколишнього середовища і т.д.).

Ці проекти вимагають акумуляції коштів для їх реалізації і значних інвестицій. Для забезпечення фінансування ведеться робота по затвердженню інвестиційної складової до тарифу на електроенергію та залученню кредитних коштів, у тому числі розглядається можливість співпраці з міжнародними економічними і фінансовими інститутами для залучення ресурсів у здійснення інвестиційних проектів на пільгових умовах.

ПуАТ «Дніпроенерго» реалізує свої акції на українських біржах, а також залучає іноземні інвестиції. Політика «Дніпроенерго» спрямована на швидкий та якісний розвиток електроенергетики, шляхом залучення значної кількості коштів,як іноземних, так і коштів українських інвесторів.

На «Українській Біржі» ціна однієї акції складала в середньому 720 грн, а максимальна ціна 785 грн спостерігалася на початку звітного місяця. Динаміка цін за період 28 вересня – 28 жовтня наведена нижче.

Баб'як І. Прогнозування курсу акцій "Дніпроенерго"

Шляхом побудови регресивної шкали, можна спрогнозувати що ціна на одну акцію на 1 грудня 2011 року зросте і буде становити 713 грн, при похибці у 5%. Дані регресивного аналізу наведенні нижче.

Баб'як І. Прогнозування курсу акцій "Дніпроенерго"

Посилання: дніпроенерго, біржа, акції, прогноз.

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2023 (6)
Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
^