Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Перебейнос Р. Прогнозування курсу акцій ПАТ "СТИРОЛ"
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
1-11-2011, 23:19

Перебейнос Р. Прогнозування курсу акцій ПАТ "СТИРОЛ"

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

УДК 336
© Ростислав Перебейнос, 2011
ЛНУ імені Івана Франка, Екф-46с

Прогнозування курсу акцій ПАТ "СТИРОЛ"

Публічне акціонерне товариство "Концерн Стирол" - найбільше підприємство хімічного комплексу України, вертикально інтегрована багатогалузева компанія, що здійснює свою роботу відповідно до європейських стандартів корпоративного управління і якості продукції. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво аміаку, азотних мінеральних добрив, полімерних матеріалів, хімікатів, хімічної продукції високого ступеня чистоти, лакофарбової продукції, товарів широкого споживання. За роки незалежності Україна компанія пішла далеко вперед у своєму розвитку, перетворившись на сучасну корпорацію з розгалуженою структурою, до складу якої входять виробничі, конструкторські, транспортні, будівельні, трейдерські підприємства. Всього на підприємствах концерну працюють більше 4 тисяч працюючих. Задоволення купівельного попиту і висока якість продукції, а також якість управління є основами корпоративної культури ПАТ "Концерн Стирол".

На підприємствах компанії в цілях реконструкції існуючих та розвитку нових потужностей виконується впровадження передових технологій, освоєння нової продукції, а також ресурсо та енергозбереження.

Концерну "Стирол" належить одна з найбільших часткою ринку в індустрії азотних добрив Україна. Орієнтуючись на досить широкий асортимент, ми вважаємо, що різноманітний набір виробленої продукції надає нашій компанії конкурентну перевагу і дає їй певну частку гнучкості в пристосуванні до змін попиту на різні продукти.

Відчутною перевагою компанії є і зручне географічне розташування: близькість до чорноморських портів України, прямий вихід в магістральний аміакопровід Тольятті-Горлівка-Одеса. Це дозволяє підтримувати невисокий рівень витрат на транспортування експортних вантажів у порівнянні з конкурентами. Транспортна і логістична діяльність "Стиролу" надійно забезпечує відправку споживачам готової продукції з виробничих одиниць компанії.
Концерн "Стирол" має професійної управлінської командою, яка має значний досвід і значними досягненнями в управлінні операційними результатами на виробничих потужностях. Вищий менеджмент "Стиролу" поєднує в собі промисловий і маркетинговий досвід з фінансової та управлінської компетентності.

Концерн Стирол котирується на українських біржах. Йому присвоєний код STIR. Нижче наведена динаміка курсу акцій за аналізований період.
Перебейнос Р. Прогнозування курсу акцій ПАТ "СТИРОЛ"

Проведемо трендовий аналіз акцій. Для цього добудуємо на графіку динаміки лінію тренду, яка покаже нам можливий напрям курсу акцій. Також побудуємо регресійний прогноз, а на основі отриманих даних зробимо висновок.
Перебейнос Р. Прогнозування курсу акцій ПАТ "СТИРОЛ"

Як видно з графіку, трендова пряма показує що ціни акції будуть занходитися в районі 32 грн. Регресійний аналіз показує що ціна знаходитиметься в районі 28 грн. Проте не слід забувати про похибку регресійного аналізу, яка становить 4 грн. А отже враховуючи похибку, можна стверджувати що трендовий і регресійний прогнози збігаються. Тому, підсумувавши, можна зробити висновок, що ціни на акції на 01 грудня 2011 будуть в межа 24 – 32 грн.

Посилання: Стирол, акції, прогноз

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Декабрь 2018 (18)
Ноябрь 2018 (49)
Октябрь 2018 (175)
Июнь 2018 (5)
Май 2018 (4)
Апрель 2018 (16)
^