Стратегічні орієнтири » Фінансові історії та біографії » Лисиганич М.В. Джон Дж. Мерфі – історія успіху
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 1860
  • Автор: Admin
  • Дата: 16-11-2011, 22:03
 (голосов: 0)
16-11-2011, 22:03

Лисиганич М.В. Джон Дж. Мерфі – історія успіху

Категорія: Фінансові історії та біографії

УДК 336
© Лисиганич М.В., 2011
ЛНУ імені Івана Франка, Екф-42с

Джон Дж. Мерфі – історія успіху

Видатний фінансовий аналітик, трейдер та інвестор Джон Дж. Мерфі (John J. Murphy). Народився в 1943 році. Факти біографії Джона Мерфі досить скупі й уривчасті. З різних джерел достовірно відомо наступне. Ринкову кар'єру почав в кінці 60-х років. На початку 70-х отримав ступінь бакалавра економіки Master of Business Administration (MBA) - Майстер ділового адміністрування, закінчивши Fordham University заснований в 1841 році, римсько-католицької єпархії Нью Йорка.

Мріяв зробити кар'єру фундаментального аналітика ринку акцій на Wall Street. Одним з перших місць роботи була посада асистента портфельного менеджера в компанії CIT Financial Corporation але на початку 70-х років, волею випадку опинився Merrill Lynch, де очолив Департамент технічного аналізу ф'ючерсних ринків. Як говорив він пізніше: «Я просто опинився в потрібному місці, в потрібний час». При цьому Мерфі продовжував дослідження в галузі управління капіталом.

Джон Дж. Мерфі початку 80-х, він покинув Merrill Lynch, і пішов як говоритися на «вільні хліби», ставши незалежним фінансовим консультантом. 3 березня 1986, вийшла в світ його перша робота: (Technical Analysis of the Futures Markets.), Пізніше перейменована в «Технічний аналіз фінансових ринків». Яка виявилася дуже доречною, тому що саме в цей час комп'ютери стали широко застосовуватися на фінансових ринках.

У 1991 році у видавництві John Wiley & Sons. Виходить його друга книга «Межриночний технічний аналіз» (Intermarket Technical Analysis), на довгі роки стала хітом на фінансивих ринках. У ній Джон Мерфі вперше проаналізував фінансові ринки як єдине ціле, де одна окремо взята частина ринку впливає на іншу його частину, і ці впливи поширюються по всьому ринку як кола на воді. У книзі вперше був застосований порівняльний аналіз секторів економіки, що став прообразом інвестування в ETF-Exchange-Traded Funds, а також показаний глобальний характер світових фінансових ринків, і їх взаємодію між собою.

Саме ця книга лягла в основу цього сайту, а також отримала завдяки вашому покірному слузі подальший розвиток. Саме на цій книзі заснований мій навчальний курс і однойменний вебінар «Фундаментальні взаємозв'язку ринку - ключ до розуміння його рухів». За що я висловлюю Джону Мерфі щиру подяку.

У 2004 році, книга пережила перевидання у тому ж видавництві John Wiley and Sons, під назвою «Intermarket analysis: profiting from global market relationships» (Межриночний технічний аналіз. Отримання прибутку від глобалізації ринків ». На російську мову книга не переведена, і її можна знайти в інтернеті за ціною $ 50.

У 1996 році, у видавництві John Wiley & Sons виходить третя книга Джона Мерфі «Візуальний інвестор. Як визначати тренди »(The visual investor: how to spot market trends). Книга присвячена візуальному аналізу, цінових трендів і роботі з обсягами.

Технічний аналіз фінансових ринковВ 1999 році в видавництві Prentice Hall Press виходить його нова версія книги «Технічний аналіз ф'ючерсних ринків», під назвою Technical Analysis of the Financial Markets. Де значно розширив методи запропоновані в первісному варіанті. На жаль книга також не була переведена на російську мову, але англійський варіант продається за ціною $ 54.

Всі перераховані вище книги є основними і фундаментальними працями з технічного та Межриночний аналізу фінансових ринків.

Мерфі одним з перших побачив широкі можливості які відкриває інтернет, для торгівлі різними фінансовими інструментами. У 1996 він засновує ресурс MurphyMor-ris.com, на якому хоче займатися поясненням концепцій технічного аналізу і навчанням людей, роботі на фінансових ринках. При цьому, твердим переконанням Мерфі залишається те, що навіть інтрадей трейдер, який займається короткостроковим трейдингом, в основі якого лежить чисто технічний аналіз, повинен знати, і враховувати глобальні тенденції які діють на ринку.

На даний момент основним інтернет ресурсом Джона Мерфі є StockCarts.com, на мою думку один з кращих ресурсів в інтернеті, де будь-який трейдер або інвестор знайде для себе дуже багато корисної інформації, частина з якої можна знайти тільки на цьому ресурсі. В асортименті є навіть графіки ренко та хрестики нулики. На мою думку цей ресурс повинен бути в закладках у кожного трейдера.

У 1992 році Джон Мерфі був нагороджений Міжнародною Федерацією Технічних Аналітиків, за видатний внесок в технічний аналіз. У 2002 щорічною премією Market Technicians Association.

Джон Мерфі часто виступає на Bloomberg TV, CNN Moneyline, Nightly Business Report.

Список використаних джерел:
1. Електронний ресурс http://forex-traderr.ru
2. Електронний ресурс http://www.ozon.ru
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
<
Оленка

16 ноября 2011 23:20

Информація до коментаря
  • Група: Гости
  • ICQ: --
  • Реєстрація: --
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0
молодець!)Перед денем студента і то працюєш-100%ва унікальність))))

Архів новин

Июнь 2022 (30)
Май 2022 (25)
Апрель 2022 (1)
Март 2022 (1)
Февраль 2022 (1)
Декабрь 2021 (4)
^