Стратегічні орієнтири » Вплив фінансової довіри на ефективність та ризик » Приймак Н.В. Довіра як одна з умов існування банківської системи
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
5-12-2011, 22:56

Приймак Н.В. Довіра як одна з умов існування банківської системи

Категорія: Вплив фінансової довіри на ефективність та ризик

УДК 336
© Приймак Н.В., 2011
ЛНУ імені Івана Франка, Екф-49с

Довіра як одна з умов існування банківської системи

Довіра — соціологічна та психологічна категорія для позначення відкритих, позитивних взаємовідносин між людьми (сторонами довіри), що відображають впевненість у порядності й доброзичливості іншої сторони, з котрою довіряючий знаходиться в тих чи інших відносинах, що базується на його досвіді [1]. Але не зважаючи на це визначення поняття «довіра» має не лише духовний чи моральний характер, а й економічний. У банківській системі саме довіра є найважливішою складовою її нормального функціонування. Заради клієнтів працюють банки, а від стану банківської системи загалом залежить процвітання країни, її економічний розвиток. Втрата довіри до банків, була явно виражена під час економічної кризи, саме у 2008 році паніка, яка охопила населення ледь не зруйнувала банківську систему України через інформаційну атаку на відомий банк, тому відновлення довіри до банківської системи на сьогодні є актуальним.
Банки ввійшли в наше життя ще міцніше, ніж мобільні телефони. Кожна людина, що не живе в екопоселенні, повністю відірваною від світу, постійно стикається з необхідністю вступати у взаємодію з банками і платити за це. Кожен бізнес - крім зовсім дрібного й зовсім тіньового - повинен мати рахунок в банку, проводити основну, чи принаймні вагому частину своїх фінансових операцій через банк, і платити за це. Отже, з кожної взаємодії - навіть такої, як оплата комунальних рахунків - ми стикаємося з банківською системою, яка майже повністю узурпувала/приватизувала всю сферу легальних фінансових операцій [2].
Довіра до банків в Україні появилась не так давно. За роки незалежності рівень довіри населення до банківської системи не був високий. В 90-х роках підірвало довіру вкладників банкрутство Ощадбанку СРСР та не сприяла відновленню довіри економічна нестабільність 90-х: гіперінфляція, банкрутство, безробіття – нові явища, з якими стикнулося суспільство після зміни економічної системи. Проте ситуація потрохи покращувалася. В 1996 році введено національну грошову одиницю, подолано інфляцію, почала оновлюватися законодавча база, що регулює банківську діяльність: 1999 рік – Закон України “Про Національний банк України”, у 2000 році вийшов у новій редакції Закон України “Про банки і банківську діяльність”. Держава стала на рейки ринкового розвитку і ця реформа почала давати перші позитивні результати [3].
Кризові явища спричинили значне падіння довіри до банківських установ в Україні та світі. За даними Gallup Worldview у 2009 році лише 4% українських респондентів заявили, що вони цілком довіряють фінансовим установам. Для порівняння, у Росії цей показник становив 30%, а в Білорусії – 49% [3].
Однак, у першій половині 2010 року українці несли свої гроші в банки так само енергійно, як робили це до кризи. За перші шість місяців 2010-го обсяг депозитів фізичних осіб в українських банках виріс на 29,6 млрд грн, або на 13,8% - до 243,7 млрд грн. Востаннє українці проявляли такий самий рівень довіри до банківської системи в докризовій першій половині 2008 року. За оцінками Ігоря Шевченка, 90% усіх грошей, принесених у банківську систему впродовж 2010 року, це не що інше, як кошти, які народ у паніці вилучав з банків під час кризи 2008-2009 років. За 6 місяців цього 2010 року приплив гривневих депозитів у чотири рази перевищив приплив валютних (23,7 млрд грн і 5,9 млрд грн відповідно). Завдяки цьому загальна сума вкладів у національних грошах уперше з початку кризи перевищила обсяг депозитів в інвалюті. Той факт, що українці надавали перевагу гривні, фінансисти пояснюють меркантильними інтересами співвітчизників. "Прибутковість гривневих депозитів майже в два рази вище, тому вони і ростуть швидшими темпами", - пояснює "феномен" директор департаменту організації продажів банку "Фінанси і Кредит" Ігор Шевченко [5].
Можемо виділити наступні критерії, що визначають рівень довіри населення та суб’єктів господарювання до банківської системи України:
− довіра до держави загалом;
− політична стабільність;
− доступність та правдивість інформації про економічну ситуацію в державі;
− проінформованість громадян про стан справ у банківському секторі;
− державні гарантії вкладникам банків;
− стан фінансових ринків в державі;
− рейтинг банківської установи;
− інформаційна прозорість та відомість її бренду;
− фінансові результати діяльності банку;
− доступність банківських послуг
Перші шість критеріїв визначаються на макрорівні, наступні чотири – на рівні окремої банківської установи [3].
Для того, щоб підвищити рівень довіри до банківського сектору необхідно приділити більше уваги прозорості інформації, адже, за словами Роберта Бонда, розкриття інформації є ключем до завоювання довіри серед інвесторів. Оскільки організовуючи свою роботу банк постійно прагне розв’язати протиріччя «отримання прибутку – зменшення ризику», для підтримання високого рівня довіри, банківським установам надзвичайно важливо досягти оптимального співвідношення між прибутковістю та ризиковістю операцій. Банкірам слід пам’ятати, що «клієнт банку – капітал банку», а у надійного банку повинні бути надійні клієнти. Таким чином банк може ризикувати своїми коштами, але ні в якому разі – коштами клієнта [4].
Для того щоб повернути довіру до банків потрібно виконкти наступні завдання: стабілізувати політичну ситуацію в країні; збільшити ресурси Фонду гарантування вкладів фізичних осіб; слід відновити довіру населення до національної грошової одиниці; банкам слід більшу увагу звертати на імідж, адже для них найзагрозливішим на даний момент є репутаційний ризик.
Список використаних джерел:
1. Вікіпедія: [режим доступу:
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%80%D0%B0].
2. Навіщо відновлювати довіру до банків: [ режим доступу:
http://infoporn.org.ua/news/urn:news:CD951F9].
3. Причини втрати та шляхи відновлення довіри до банківської системи України: [ режим доступу:
http://www.nbuv.gov.ua/portal/Soc_Gum/freu/2009_19/53.pdf].
4. Роль довіри у стабілізації банківського сектору в після кризовий період: [ режим доступу http://nauka.zinet.info/9/turchyn.php].
5. ТСН: [ режим доступу: http://tsn.ua/groshi/dovira-ukrayinciv-do-bankiv-povernulasya-na-dokrizoviy-riven.html].
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^