Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Атлахович А.І. Прогноз курсу акцій ПАТ "Дніпроенерго"станом на 01.12.2012року
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 1082
  • Автор: andreyko925
  • Дата: 30-10-2012, 21:13
 (голосов: 0)
30-10-2012, 21:13

Атлахович А.І. Прогноз курсу акцій ПАТ "Дніпроенерго"станом на 01.12.2012року

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Атахович А.І.

Прогноз курсу акцій ПАТ "Дніпроенерго" станом на 01.12.2012р.

ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» – один з найбільших постачальників електроенергії в тепловій генерації України. До складу «ДТЕК Дніпроенерго» входять три теплові електростанції: Криворізька, Придніпровська і Запорізька. Крім виробництва електроенергії, «ДТЕК Дніпроенерго» також забезпечує теплом населені пункти Дніпропетровської та Запорізької областей.
Сумарна потужність електростанцій складає 8 185 МВт. Це близько 16% від загальної потужності електростанцій України. На її частку припадає 8,9% від загального обсягу виробленої в державі електроенергії.
Акції ПАТ «Дніпроенерго» розподілені таким чином: державі належить 50 % + 1 акція , а українському енергетичному холдингу «ДТЕК» - 47,5 % акцій.
Численність персоналу компанії нараховує близько 8671 чоловік.
ПАТ «Дніпроенерго» на майбутнє обрало такі стратегічні напрямки розвитку:
- Будівництво нових економних і «чистих» енергоблоків та об'єктів інфраструктури (розглядаються альтернативні варіанти будівництва ПГУ, блоків з котлами ЦКШ, ССКД та інші);
- Підтримання прийнятного стану наявного обладнання (в даний час реконструюються енергоблоки № 3 Криворізької ТЕС та № 9 Придніпровської ТЕС, виконується ремонт обладнання);
- Реалізація проектів спрямованих на охорону навколишнього середовища (проводиться реконструкція електрофільтрів блоку № 3 Криворізької ТЕС із застосуванням комбінованої електронно-іонної технології і електрофільтрів блоку № 11 Придніпровської ТЕС за технологією компанії «Альстом», впровадження сіркоочистки із застосуванням кріомагнітной сепарації на блоці № 9 Придніпровської ТЕС, впровадження систем екологічного моніторингу на енергоблоках і пристрій рибозахисту на всіх ТЕС, забезпечення складування золошлакових відходів з мінімальною шкодою для навколишнього середовища і т.д.).
Ці проекти вимагають акумуляції коштів для їх реалізації та значних інвестицій. Для забезпечення фінансування ведеться робота по затвердженню інвестиційної складової до тарифу на електроенергію і залучення кредитних коштів, у тому числі розглядається можливість співпраці з міжнародними економічними і фінансовими інститутами для залучення ресурсів у здійснення інвестиційних проектів на пільгових умовах.
Основними факторами, які можуть вплинути на ціну акцій можуть бути такі :
- підтримка належного стану наявного устаткування;
- будівництво нових енергоблоків;
- реалізація проектів пов’язаних із охороною навколишнього середовища;
- реалізація інвестиційної програм, запропонованої компанією «ДТЕК»;
- повернення усіх взятих компанією кредитів;
- зниження фінансових показників тощо.
Виходячи з вищесказаного і проаналізувавши графік цін на акції протягом попередніх трьох місяців можна зробити висновок що курс акцій і надалі знижуватиметься. Існує невелика імовірність, що після виборів курс акцій трішки зросте.
Я гадаю, що на 01.12.2012 акції ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» коштуватимуть від 230 до 270 гривень за акцію.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2021 (4)
Апрель 2021 (8)
Декабрь 2020 (17)
Ноябрь 2020 (16)
Октябрь 2020 (83)
Сентябрь 2020 (15)
^